• Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy a školského zariadenia

• Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom ochorenia COVID-19 (neprimeraná únava, bolesť hlavy a tela, zvýšená telesná teplota, kožná vyrážka, nádcha, bolesť hrdla, strata čuchu a chuti, kašeľ, sťažené dýchanie, známky ochorenia tráviaceho traktu, bolesť brucha, vracanie, hnačka), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy a školského zariadenia. Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať lekára. Po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) rodič predkladá „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka.

• Nástup do materskej školy

• Vážení rodičia,
            nástup detí do materskej školy bude 5.septembra 2022

Rodič predkladá pri nástupe do materskej školy a po každom prerušení dochádzky do materskej školy  v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa.

Prajeme úspešný nástup do nového školského roka.

• Rodičovské združenie

• Zástupkyňa riaditeľky školy pre materskú školu oznamuje rodičom detí, ktoré 5. septembra 2022 nastupujú do materskej školy, že dňa 31. augusta 2022, t.j. v stredu, o 16.00 hod. sa uskutoční rodičovské združenie v jedálni MŠ.