• Maškarný ples

• Milé deti, rodičia, starí rodičia!

Komisia kultúry, športu a vzdelávania pri obecnom úrade v Horných Orešanoch vás pozýva na prvý ročník obecného Maškarného plesu, ktorý sa uskutoční v sobotu 3. februára od 16.00 hod. v priestoroch kultúrneho domu. Nezabudnite doma masku a príďte sa s nami zabaviť. Tešíme sa na vás!

V piatok pred plesom budú pri knižnici tvorivé dielne, kde budú deti s rodičmi spoločne pripravovať výzdobu na maškarný ples.

• KARNEVAL

•                                           Oznam pre rodičov | Materská škola Vitanová - SLNIEČKO

Vážení rodičia, milé deti, slávnostne Vám oznamujeme, že v našej materskej škole sa uskutoční

KARNEVAL

dňa 7. februára 2024 v dopoludňajších hodinách

Pripravte si masky, budeme sa zabávať!

Deti môžu ráno prísť do MŠ oblečené v maskách, rodičia môžu prispieť malým občerstvením pre deti.

Tešíme sa na všetky masky !