• Informácie pre rodičov

• Vážení rodičia,

na základe Uznesenia vlády SR zo dňa 5.2.2021 s účinnosťou od 8.2.2021 a schváleného COVID automatu sa školy a materské školy v čiernych okresoch neotvoria. To znamená, že ani naša materská škola nebude v riadnej prevádzke, nakoľko sa okres Trnava nachádza v čiernej farbe.

MŠ bude otvorené len pre rodičov pracujúcich v kritickej infraštruktúre, resp. rodičov, ktorých práca neumožňuje ju vykonávať z domu.

• OTVORENIE MŠ

• Od 8. februára 2021 prebehne v súlade s Covid automatom a rozhodnutiami epidemiologov otvorenie . Na základe uznesenia vlády a vyhlášky ÚVZ bude potrebný negatívny test jedného zákonného zástupcu. Pretestovať sa bude možné v Horných Orešanoch. Rodičia, ktorí máte záujem o testovanie, prihláste sa na  mshorneoresany@gmail.com.

• ŠKOLY POKRAČUJÚ V REŽIME AKO DOTERAZ

• Na základe rozhodnutia konzília epidemiológov budú od 1. februára 2021 materské školy pokračovať tak ako v súčasnosti. Materské školy budú naďalej otvorené pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre, ako aj pre rodičov, ktorým povaha práce neumožňuje vykonávať svoje povolanie z domu, formou homeoffice.

Ak sa niekomu zmenila situácia a nemôže už vykonávať prácu z domu, prihláste svoje dieťa do MŠ na mshorneoresany@gmail.com.

• Mobilná aplikácia EduPage

• Milí rodičia, pre rýchlejšiu a efektívnejšiu komunikáciu je potrebná mobilná aplikácia EduPage vo vašich telefónoch. Aplikáciu si možete stiahnuť aj cez našu web stránku.

• OZNAM!!!

• Z pretrvávajúcej epidemiologickej situácie bude materská škola od 25.01.- 29.01.2021 naďalej otvorená iba pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry a pre deti zákonných zástupcov (obidvaja), ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu.

• ! OZNAM !

• Aj v budúcom týždni od 18.01.- 22.01.2021 bude materská škola otvorená iba pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry a pre deti zákonných zástupcov (obidvaja), ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu.

• DÔLEŽITÝ OZNAM!

• Od 11.01.-15.01.2021 bude materská škola otvorená pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry (napr. zdravotníci...) a pre deti zákonných zástupcov (obidvaja), ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu.

Žiadam rodičov, aby obratom na mshorneoresany@gmail.com oznámili, či ich dieťa bude od 11.01.-15.01.2021 navštevovať materskú školu.

O ďalších informáciach Vás budeme informovať.

• Čaro Vianoc v 3.triede

• Do galérie Čaro Vianoc v 3.triede boli pridané fotografie.

Čaro Vianoc a aj krásne tradičné vianočné zvyklosti predstavila p.učiteľka Mária Christovová deťom z 3. triedy pri spoločnom predvianočnom stolovaní. Deti na záver posedenia pod Stromčekom si našli  krásne a bohaté darčeky.

• VIANOČNÉ PRÁZDNINY

• V čase vianočných prázdnin od 23.12.2020 - 08.01.2021 bude prevádzka v materskej škole prerušená. Riadna prevádzka začne 11.01.2021.

• OZNAM

• V materskej škole sa vyskytli vši. Žiadame rodičov o dôkladne prekontrolovanie vlasov.

• Vianočné zvyky a tradície v čase Vianoc

• Oznam o predvianočných zvykoch a tradíciách v čase Vianoc

Prosíme rodičov o zabezpečenie drobného občerstvenia v malom množstve na túto akciu.

Deti sa oboznámia s vianočnými tradíciami a zvyklosťami pri spoločnom prestretom vianočnom stole, po ktorom deti budú odmenené aj darčekmi pod stromčekom.

Akcia z dôvodu pandémie bude rozdelená na tri dni a to nasledovne:

16.12.2020 – 3.trieda

17.12.2020 – 2.trieda

18.12.2020 – 1.trieda

• MIKULÁŠ

• V našej MŠ privítame v pondelok, 7.12.2020, Mikuláša, anjela a čerta. Za básničky, pesničky a pre dobré detičky prinesie Mikuláš balíčky.